600 €
Laitila, Varsinais-Suomi
Derbi Senda
Derbi SENDA SM-SDR1FB/49 Kunnostettavat motot
-
Vuosimalli:2003
-
Varaosan osasto:Ei ajokunnossa
- Ajoneuvon lisätiedot
- Ajoneuvon tyyppi:Mopo
- Merkki & Malli:Derbi - Senda
- Uusi:
14.03.2026 (24H)
50l, Mitä tulis vaihos 2 derbiosakasaa
Kuvia saa pyytämällä ja en saanut linkitettyä videota missä näkyy osat ja derbit
Kromirunkonen ja harmaarunkonen. Harmaa kilvissä ja kromisessa vaan runkonumero ja kromisessa edestä koneen yks kiinike rikki
Harmaata alettu kasailemaa, puuttuu, sähköt koneelle,puola,penkki,tankki,takarenkaa sisä ja ulkokumi ja eteen sisäkumi, kytkin ja kaasuvaijeri, yläkerran tiivisteet.(laitila)
Voit tarkistaa kohteen tarkat tekniset tiedot ja historiatiedot omistajista, katsastuksista sekä vakuutuksista. Hinta alkaen 2,90 €
Etua - saat yhdellä hakemuksella useita lainatarjouksia
- Täysin suomalainen Etua kilpailuttaa pankit ja muut lainanmyöntäjät maksutta
- Ei vakuuksia tai takaajia
- Luottopäätös heti
- Vertaile ja valitse paras tarjous
Erinomainen asiakastyytyväisyys
Etua on pisimpään Suomessa toiminut lainavertailupalvelu. Olemme vuodesta 2008 auttaneet suomalaisia saamaan kilpailukykyiset lainatarjoukset vaivattomasti.
Yksityinen myyjä
Lähetä viesti ilmoittajalle
Lähetetään viestiä
Viestisi on lähetetty
Ilmoittaja vastaa sinulle mahdollisimman pian.
Jatkossa kaikki yksityisten ilmoittajien kanssa käymäsi keskustelut löydät
Alma Ajo -viestipalvelusta
Yksityishenkilöiden välisessä kaupankäynnissä sovelletaan kauppalakia kuluttajansuojalain sijaan.
Nettivaraosa.com ei ota vastuuta myyjän antamien tietojen paikkansapitävyydestä. Ilmoitetuissa tiedoissa saattaa olla myös tahattomia puutteita tai virheitä. Tieto on siis sitova vasta kun myyjä on sen pyynnöstäsi vahvistanut.